Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez | Turkey Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Krisy. (1019)
Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Vote_lcapDefne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Voting_barDefne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Vote_rcap 
DearMrsP!NK&MrAustin! (468)
Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Vote_lcapDefne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Voting_barDefne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Vote_rcap 
SioennaJ' (449)
London* (449)
valué (413)
BlueDay. (81)
Queen.Britney (61)
Satellite. (56)
Lessiemenié. (52)
Alexis. (34)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia!

3 posters
YazarMesaj
SuperChicken.
Moderatör
Moderatör
SuperChicken.

Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Empty
MesajKonu: Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia!   Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 12:02 pm

Defne Joy Foster'ın ölümü kafaları karıştırmaya devam ediyor. Kerem Altan’ın evinde hayatını haybeden Defne’nin ölümüyle ilgili olarak halen kafalardaki soruların cevapları aranırken, deneyimli gazeteci Suna Akyıldız’ın komşularla konuşmuş. Twitter sayfasından yayınladığı bu iddialar da olaylara bam başka bir boyut kazandıracak türden.

Adli Tıp’ın ön raporuna göre, Defne Joy Foster'ın ölüm nedeninin astım veya kalp krizi olmadığı belirtilirken gazeteci Suna Akyıldız'ın twitter sayfasında yayınladığı "Evin içinde eşyalar devrilmiş. Çok çığlık atmış Defne" iddiaları ortalığı çok karıştıracak gibi görünüyor.

O geceyle ilgi yaşananlar hakkında twitter’da ortaya atılan iddialar:

"evın ıcınde esyalar devrılmıs. Cok cıglık atmıs defne “

“Bunları bana: kerem altan'ın komsusu anlattı “

“Cıglıklarını mucadelesını butun abartman duymus. Kımse sesını cıkartmamıs. Apartmanda kımse polıse bunları anlatmamıs. “

“Arkadaslar luffen bu yazdıklarımı bırbırınıze yayın: Defne Joy o gece Kerem Altan'la evın ıcınde cok mucadele etmıs. “

“Apartman sakınlerı bulasmamak ıcın susuyorlarmıs. Kızı bırseylere cok zorladıgını zorla banyoya goturdugun soyledı. Bana anlatılan bu”

“Defnenın cıglıklarını butun mahalle duymus. Kerem yıne fantazı yapıyor dıye dusunmusler. Cunku evde sureklı partı verırmıs.”

“Defne Joy'un oldugu sokakta yasayan komsusuyla konustum: ıste acıklamaları: Gece evde Defne cok cıglık atmıs, evın ıcınde mucadele olmus”

Bu arada Taraf Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kerem Altan’ın Defne Joy Foster’ın hayatını kaybettiği günden beri işe gitmediği, evine ise uğramadığı öğrenildi. Polise ifade veren ve daha sonra kayıplara karışan Kerem Altan’ın inzivaya çekildiği belirtiliyor.

Biliyodum Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! 343199
SioennaJ'
İpek'i Seviyorum.''
İpek'i Seviyorum.''
SioennaJ'

Üye Panosu
Rep Puanı:
Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Left_bar_bleue90000/90000Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Empty_bar_bleue  (90000/90000)
Uyarı: uyarı almam uyarı veririm :D

MesajKonu: Geri: Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia!   Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 4:47 pm

Teşekkürler :|
http://selenagomez.lolforum.net
London*
Moderatör
Moderatör
London*

Üye Panosu
Rep Puanı:
Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Left_bar_bleue2000/0Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Empty_bar_bleue  (2000/0)
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia!   Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 3:12 pm

Sağol.
http://mileycyrusfan.nice-forums.com/

Defne’nin Ölümüyle İlgili Korkunç İddia!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni album ile ilgili
»  Sel Demi ile İlgili Tekrar Açıklama Yaptı (PopStar)