Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez | Turkey Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Krisy. (1019)
Selena Gomez! Özel güçleri var! Vote_lcapSelena Gomez! Özel güçleri var! Voting_barSelena Gomez! Özel güçleri var! Vote_rcap 
DearMrsP!NK&MrAustin! (468)
Selena Gomez! Özel güçleri var! Vote_lcapSelena Gomez! Özel güçleri var! Voting_barSelena Gomez! Özel güçleri var! Vote_rcap 
SioennaJ' (449)
London* (449)
valué (413)
BlueDay. (81)
Queen.Britney (61)
Satellite. (56)
Lessiemenié. (52)
Alexis. (34)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Selena Gomez! Özel güçleri var!

3 posters
YazarMesaj
Cecelia`
Yeni Üyeler
Yeni Üyeler
Cecelia`

Selena Gomez! Özel güçleri var! Empty
MesajKonu: Selena Gomez! Özel güçleri var!   Selena Gomez! Özel güçleri var! Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 9:40 pm

Selena Gomez olmak sadece pırıltılar, büyü, güzellik ve şıklıktan ibaret değil! Selena, şöhretini başka insanlara yardım etmek için de kullanıyor! Kim demiş, “kızlardan süper kahraman olmaz” diye? Bal gibi de olur işte!

Sarah Jessica Parker ve Angelina Jolie ile ortak yönlerin var. Sen de çok yardımsever bir ünlüsün. Bize biraz bundan bahseder misin?
Ben de onlar gibi uluslararası çocuk yardım kuruluşu UNICEF’in elçilerinden biriyim.

Sadece 17 yaşındasın ve UNICEF’in gelmiş geçmiş en genç elçisi sensin herhalde. Bu yardım kuruluşu ile ilgilenmeye nasıl başladın?
Aslında hayır işleri yapmayı sevdiğim için onlarla birlikte sadece tek bir küçük kampanya için çalışıyordum ve UNICEF ailesine âşık oldum. Onların yaptığı şey benim inandığım her şeyi birdenbire içine aldı. Benim söz sahibi olduğumu ve daha genç nesli içeren bir platformum olduğunu biliyorlardı, böylece birlikte çalışmaya devam etmeye karar verdik. O bir tek kampanyada yaptığımız çalışma, daha önce elde ettikleri para tutarını üçe katladı, yani gerçekten çok iyi ve çok ümit vericiydi.

UNICEF’in yardım ettiği çocuklardan herhangi biriyle tanışma fırsatın oldu mu?
Geçtiğimiz yıl bir Afrika gezisine katıldım. Gana’da bir köyü ziyaret ettim ve orası benim için tamamen farklı bir dünyaydı. Gerçekten çok değişik bir tecrübeydi. Son derece hayat değiştirici nitelikteydi. UNICEF’in kuyulara su doldurmak, çocuklara ve ailelerine yardım etmek için neler yaptığını gördüm. Yöresel danslarını öğrenme şansım oldu ve bir kabileye gittim. Oradaki kadınlar bana kendi elleriyle yaptıkları bir elbiseyi hediye ettiler. Her şey çok harikaydı çünkü UNICEF’in çocuklara yaptığı yardımları yerinde görebildim.

Ziyaret esnasında seni gerçekten etkileyen belirli bir kişi oldu mu?
Evet, 14 yaşında bir erkek çocuk vardı ve adını nasıl telaffuz edeceğimi bilmiyorum ancak bana köyden köye dolaşıp, aileleri çocuklarının okula gitmelerine izin vermeleri için teşvik etmeye çalıştığını anlattı. Ben 14 yaşındayken çalışıyordum ve çevremdeki dünyayı düşünmüyordum bile. Ama o son derece olgundu ve onun her bir köye gidip farklı insanlara ilham vermek için neler yaptığını görmek çok güzel ve hayranlık uyandırıcıydı.

#alıntı.
Krisy.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Krisy.

Üye Panosu
Rep Puanı:
Selena Gomez! Özel güçleri var! Left_bar_bleue5900/9000Selena Gomez! Özel güçleri var! Empty_bar_bleue  (5900/9000)
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Selena Gomez! Özel güçleri var!   Selena Gomez! Özel güçleri var! Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 1:46 pm

Selena Gomez Röpörtajlar Bölümüne taşındı.

Sağol O bir melek olduğu için fazla şaşırmadım başlığı görünce güç müç derken melek diyodukta harbi melek galiba diye içimden geçtiydi doğrusu :D
https://www.facebook.com/pages/Selena-Marie-Gomez-Team-Turkey/154
DearMrsP!NK&MrAustin!
Sinem'i Seviyorum.''
Sinem'i Seviyorum.''
DearMrsP!NK&MrAustin!

Nerden : Birilerinin peşinden sürükleniyoruz ama haydi hayırlısı..

Üye Panosu
Rep Puanı:
Selena Gomez! Özel güçleri var! Left_bar_bleue90000/90000Selena Gomez! Özel güçleri var! Empty_bar_bleue  (90000/90000)
Uyarı: ne arar la bende.:D

MesajKonu: Geri: Selena Gomez! Özel güçleri var!   Selena Gomez! Özel güçleri var! Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 2:03 pm

Sağol. ((:

Selena Gomez! Özel güçleri var!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena Gomez Fan !
» Selena Gomez MTV'ye konuştu
» Selena Gomez BOP' a konuştu!
» Selena Gomez Röportajı..*
» Selena Gomez BOP' a konuştu!