Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez | Turkey Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Krisy. (1019)
Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Vote_lcapHadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Voting_barHadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Vote_rcap 
DearMrsP!NK&MrAustin! (468)
Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Vote_lcapHadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Voting_barHadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Vote_rcap 
SioennaJ' (449)
London* (449)
valué (413)
BlueDay. (81)
Queen.Britney (61)
Satellite. (56)
Lessiemenié. (52)
Alexis. (34)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?

2 posters
YazarMesaj
Krisy.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Krisy.

Üye Panosu
Rep Puanı:
Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Left_bar_bleue5900/9000Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Empty_bar_bleue  (5900/9000)
Uyarı:

Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Empty
MesajKonu: Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?    Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 5:07 pm

Duygularını Twitter’da 140 karakterde ifade eden Hadise, sevgilisi Sinan Akçıl’la ayrıldıkları mesajı verdi: “Hayatımda yanlış insanlar oldu mu? EVET... Pişmanlık duydum mu? HAYIR...”

HT Magazin’in haberine göre, yılan hikâyesine dönen Hadise-Sinan Akçıl ilişkisinde yine ayrılık rüzgârları esiyor! İki yıl önce başlayan aşkın bittiği iddialarının nedeni ise Hadise'nin önceki gün Twitter'da yazdığı mesaj içerikli Tweet'ler. İkilinin, ilişkilerinde evlilik" sözcüğünü telaffuz ettiklerini açıkladıkları günlerde Hadise, eşyalarını toplayıp Belçika'ya, ailesinin yanına gitti. Giderken de Twitter'da ayrılık mesajları verdi:

- Bugün Belçika ya geri dönüyorum.. Kayıtlara orada devam edeceğim...
- İyi ki çıkmışsınız hayatımdan. Teşekkürler bana verdiğiniz Hadiseler için!
- Anladım ki büyümek için ağlamak, düşmek, üzülmek, savaşmak gerekiyormuş. Bu yüzden o insanlara TEŞEKKÜR ediyorum. İyi ki girmişsiniz hayatıma.
- Hayatımda yanlış insanlar oldu mu? EVET... Pişmanlık duydum mu? HAYIR... Çünkü onların sayesinde büyüdüm, düştüm, kalktım, ağladım ve güldüm.

Hadise Türkiye’deki üç albümünün yapımcısı Pasaj Müzik’ten ayrıldı. Şirketiyle şartlarda anlaşamayınca yeni albümünün çıkışını erteleyen Hadise, Seyhan Müzik’in sahibi Bülent Seyhan’ın cazip teklifini kabul etti. Güzel popçu, yeni albümünü Seyhan Müzik’ten çıkaracak, Türkiye’deki konserlerinin menajerliğinide yeni şirketi üstlenecek.
https://www.facebook.com/pages/Selena-Marie-Gomez-Team-Turkey/154
SioennaJ'
İpek'i Seviyorum.''
İpek'i Seviyorum.''
SioennaJ'

Üye Panosu
Rep Puanı:
Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Left_bar_bleue90000/90000Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Empty_bar_bleue  (90000/90000)
Uyarı: uyarı almam uyarı veririm :D

MesajKonu: Geri: Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?    Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:02 pm

Teşekkürler.
http://selenagomez.lolforum.net
Krisy.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Krisy.

Üye Panosu
Rep Puanı:
Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Left_bar_bleue5900/9000Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Empty_bar_bleue  (5900/9000)
Uyarı:

MesajKonu: Geri: Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?    Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?   Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:27 pm

önemli değil
https://www.facebook.com/pages/Selena-Marie-Gomez-Team-Turkey/154

Hadise’yle Sinan Ayrıldı mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadise Biyografisi
» Hadise ve Hande Yener Kapıştı!
» Beyaz & Tanem Ayrıldı!
» Jude Law ve Sienna Miller İkinci Kez Ayrıldı!