Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez | Turkey Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Krisy. (1019)
Tanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Vote_lcapTanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Voting_barTanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Vote_rcap 
DearMrsP!NK&MrAustin! (468)
Tanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Vote_lcapTanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Voting_barTanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Vote_rcap 
SioennaJ' (449)
London* (449)
valué (413)
BlueDay. (81)
Queen.Britney (61)
Satellite. (56)
Lessiemenié. (52)
Alexis. (34)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Tanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!

YazarMesaj
Krisy.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Krisy.

Üye Panosu
Rep Puanı:
Tanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Left_bar_bleue5900/9000Tanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Empty_bar_bleue  (5900/9000)
Uyarı:

Tanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Empty
MesajKonu: Tanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!    Tanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 9:27 am

İlk eşi Yusuf Uğur Sadıkoğlu, Tanyeli ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Taylan Sadıkoğlu için “Bu çocuk benden değil” diyerek Sarıyer Aile Mahkemesi’nde 5 yaşında nüfusuna aldığı oğlu Taylan ve eski eşi Tanyeli aleyhine dava açtı. Kandırıldığını belirten Sadıkoğlu iddiasını kanıtlamak için mahkemeden bir de DNA testi yapılmasını istedi.

Vatan’ın haberine göre, ünlü oryantal, tepkisini, “Benim oğlum artık 25 yaşında. Bu çocuk enik yavrusu değil ki 20 yıl önce nüfusuna al, 20 yıl sonra da ‘Bu çocuk benden değil, artık istemiyorum’ diyerek at. Bu çocuğun ondan olduğunu çok iyi biliyor. Ortada bir kandırmaca yok, ailesi de biliyor. Bana bu davayla ilgili henüz bir tebligat gelmedi, basından öğrendim ve şoke oldum. Madem böyle bir şüphesi vardı neden 20 yıl bekledi. Şimdi böyle bir dava açmasının altında neler yatıyor çok merak ediyorum.

Oğlum Taylan 25 yaşında ve aslan gibi bir genç. Kamuoyu önünde hem beni hem de oğlumu rencide edip yalancı durumuna soktuğu için asıl ben ona dava açacağım. Kimse bizim onurumuzla oynayamaz. Taylan onun öz oğlu. Baba-oğul ilişkileri de bildiğim kadarıyla iyiydi ama son anda aralarında bir sıkıntı mı var bunu gerçekten bilmiyorum. Böyle bir dava açmışsa ve gerçekten DNA testi istiyorsa bunun yapılıp yapılmamasına 18 yaşından büyük olduğu için oğlum karar verir. DNA testi yerine babasının suratına tükürür, sorun çözülür. Bu yapılan çok ayıp.” sözlerliyle dile getirdi.
https://www.facebook.com/pages/Selena-Marie-Gomez-Team-Turkey/154

Tanyeli'ye Eski Eşinden Şok Dava!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Beckham Eskort Kıza Dava Açıyor!