Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez | Turkey Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Krisy. (1019)
İbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Vote_lcapİbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Voting_barİbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Vote_rcap 
DearMrsP!NK&MrAustin! (468)
İbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Vote_lcapİbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Voting_barİbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Vote_rcap 
SioennaJ' (449)
London* (449)
valué (413)
BlueDay. (81)
Queen.Britney (61)
Satellite. (56)
Lessiemenié. (52)
Alexis. (34)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

İbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!

YazarMesaj
Krisy.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Krisy.

Üye Panosu
Rep Puanı:
İbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Left_bar_bleue5900/9000İbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Empty_bar_bleue  (5900/9000)
Uyarı:

İbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Empty
MesajKonu: İbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!    İbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!   Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 7:48 pm

İbrahim Çelikkol da tıpkı Kenan İmirzalıoğlu ve Necati Şaşmaz gibi bir Osman Sınav keşfi.

28 yaşındaki Çelikkol, oyunculuğa 'Pars: Narkoterör' dizisiyle adım attı. Ardından 'M.A.T’da rol alan yakışıklı oyuncu, şu anda Fox TV’de Çarşamba günleri saat 20.00’de yayınlanan 'Keskin Bıçak' dizisinde Mithat karakterini canlandırıyor. Faruk Aksoy’un yönetmenliğini yaptığı 'Fetih 1453' filminde de Ulubatlı Hasan’ı oynayan Çelikkol, “Oyunculuk benim hayat biçimim oldu” diyor.

Gelen tekliflerin içinden senaryosunu en çok beğendiği Fox TV'de yayınlanan “Keskin Bıçak” dizisinde karşımıza çıkan İbrahim Çelikkol, canlandırdığı Mithat karakterini çok gizemli bulduğunu söylüyor.

HT Magazin’e Mithat’ın çok konuşulacak bir karakter olduğunu söyleyen Çelikkol, “Bende onun gizemli halinden etkilendim. Derin işler çeviriyor ve hayatı boyunca deşifre olmamış. Herkes onu seviyor, güveniyor ama aynı zamanda da korkuyor. Mithat kimsesizler yurdunda büyümüş. Hayattaki sevgisini de Eren’in üzerine yoğunlaştırmış. Karanlık işlerle uğraşmasına rağmen hep iyinin yanında olan biri. Ama doğru bir aşk acısı çekiyor. İçten içe tutkun Aslı’ya. Ama ikisinin de bir geçmişi var. Dizinin henüz iki bölümü yayınlandı. Zamanla bu aşkın da gerçek yüzü ortaya çıkacak.” diyor.

Bursa’da dizinin çekimleri devam ederken, bir yandan da 'Fetih 1453' filmine devam eden oyuncu, mesleğini sevdiği için yorulmadığını da sözlerine ekliyor. “Kendime baktığım sürece ekranda güzel görünüyorum.” diyen Çelikkol, önemli olanın oyunculuğu olduğunu da sözlerine ekliyor.

Geçtiğimiz ay Tuğba Ekinci’yle görüntülenen yakışıklı oyuncu, özel hayatıyla ilgili sorulara cevap vermiyor: “Şu anda oyunculuk açısından en verimli dönemimi yaşıyorum. O nedenle sadece işim hakkında konuşmak ve özel hayatımı deşifre etmek de istemiyorum.”

sır haber olsun diye paylaştıma damın fanı değilim sen kedini beğenmeye devam et şahsen ben seni beğenmiyorum beyefendi
https://www.facebook.com/pages/Selena-Marie-Gomez-Team-Turkey/154

İbrahim Çelikkol’un Hayat Biçimi Oyunculuk!
1 sayfadaki 1 sayfası